100 Meter Stroomdraad 4 Aderig RGB
100 Meter 4 aderige RGB stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldownmenu.
ivm. Hemelvaart worden bestelling maandag 18 mei verzonden. Tijdens deze periode geldt een korting van 10% op bestellingen vanaf €100,
Menu
100 Meter 4 aderige RGB stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldownmenu.
| Lengte | 100 Meter |
| Aantal Aders | 4 |
| Kleuren | Zwart / Groen / Rood / Blauw |
| AWG Waarde | 22 / 20 / 18 |
| Kerndikte | 0,34mm / 0,52mm / 0,84mm |
| Materiaal | Koper |
| Kabel Hoogte | AWG22 = 1.6mm / AWG20 = 1.8mm / AWG18 = 2.0mm |
| Kabel Breedte | AWG22 = 6.4mm / AWG20 = 7.2mm / AWG18 = 8.0mm |
| Maximaal Voltage | 300V |
| Warmte Bestendig | Tot 80° |
| Certificering | RoHs, AWM, VW-1 / FT1, UL |
€69,95