25 Meter Stroomdraad 6 Aderig RGB+CCT
25 Meter 6 aderige stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldown menu.
ivm. Hemelvaart worden bestelling maandag 18 mei verzonden. Tijdens deze periode geldt een korting van 10% op bestellingen vanaf €100,
Menu
25 Meter 6 aderige stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldown menu.
| Lengte | 25 Meter |
| Aantal Aders | 6 |
| Kleuren | Zwart / Groen / Rood / Blauw / Wit / Geel |
| AWG Waarde | 22 / 20 / 18 |
| Kerndikte | 0,34mm / 0,52mm / 0,84mm |
| Materiaal | Koper |
| Kabel Hoogte | AWG22 = 1.6mm / AWG20 = 1.8mm / AWG18 = 2.0mm |
| Kabel Breedte | AWG22 = 9.6mm / AWG20 = 10.8mm / AWG18 = 12.0mm |
| Maximaal Voltage | 300V |
| Warmte Bestendig | Tot 80° |
| Certificering | RoHs, AWM, VW-1 / FT1, UL |
€30,95