50 Meter Stroomdraad 5 Aderig RGBW
50 Meter 5 aderige RGBW stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldownmenu.
ivm. Hemelvaart worden bestelling maandag 18 mei verzonden. Tijdens deze periode geldt een korting van 10% op bestellingen vanaf €100,
Menu
50 Meter 5 aderige RGBW stroomkabel op rol. De gewenste draaddikte (AWG) is te kiezen in het pulldownmenu.
| Lengte | 50 Meter |
| Aantal Aders | 5 |
| Kleuren | Zwart / Groen / Rood / Blauw / Wit |
| AWG Waarde | 22 / 20 / 18 |
| Kerndikte | 0,34mm / 0,52mm / 0,84mm |
| Materiaal | Koper |
| Kabel Hoogte | AWG22 = 1.6mm / AWG20 = 1.8mm / AWG18 = 2.0mm |
| Kabel Breedte | AWG22 = 8.0mm / AWG20 = 9.0mm / AWG18 = 10.0mm |
| Maximaal Voltage | 300V |
| Warmte Bestendig | Tot 80° |
| Certificering | RoHs, AWM, VW-1 / FT1, UL |
€42,95