Menu
| Merk | GLEDOPTO |
| Artikelcode Fabrikant | GL-C-601P |
| Werkt met* | Philips Hue Bridge*, SmartThings, Ikea Trådfri, Osram Lightify, Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa |
| Protocol | Zigbee 3.0 |
| Input Voltage | DC 5~24V |
| Output (W) | 360 Watt Max |
| Output (A) | 15 A Max |
| Geschikt voor LED Strip | Single Color / DualWhite / Dim2warm / RGB / RGBW / RGBCCT |
| Aantal kanalen | 5in1 |
| Afstandsbediening | Optioneel |
| IP Waarde | IP20 |
| Chipset | SiliconLabs |
| Afmetingen | 129x50x23mm |
| * | Mogelijk worden niet alle functies ondersteund |
€29,95