Menu
| Licht Kleur | RGBW (2700K) |
| Kleuren | Rood+Groen+Blauw+Warmwit 2700K |
| SMD Type | SMD4040 4in1 |
| CRI | >90 |
| LEDS per Meter | 144 LED/m |
| Lumen per Meter | 652lm |
| Waterdichtheid | IP54 Nano coating |
| Lichthoek | 120 Graden |
| Input Voltage | 24 Volt |
| Verbruik per meter | 11 Watt/m |
| Dimbaar | Ja |
| Branduren | 50.000 |
| PCB Kleur | Wit |
| Plakstrip | Ja, 3M Plakstrip |
| Aansluiting | 2x 15cm 5 aderig (begin en eind) |
| Knipbaar | Ja, om de 41.67mm (6 LED) |
| Lengte | 5 Meter |
| Breedte | 8mm |
| Dikte | 2,2mm |
| Benodigde Transformator | 24 Volt 60 Watt |
| Energie Label | EC:EPREL: |
| Energieklasse | G |
€109,95